» » Не може бути! 1975
Не може бути! 1975
Рік:
1975 рік
Країна:
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Леонід Гайдай
В ролях:
Олег Даль, Михайло Пуговкін, Леонід Куравльов, Ніна Гребешкова, Михайло Свєтін, В'ячеслав Невинний, Наталія Селезньова, Георгій Віцин, Світлана Крючкова, Валентина Теличкина
Формат:
mp4, 3gp

Не може бути! 1975 дивитися онлайн

Опис фільму Не може бути! 1975 українською мовою

За всю історію кінопрокату радянських стрічок фільм «Не може бути!» Займає 46 е місце за кількістю переглядів. І недарма, адже це - творіння великого Леоніда Гайдая, основоположника неповторного радянського гумору в кіно. Сам фільм складається з декількох коротких історій про різних людей, які об'єднані однією спільною темою - сім'я. Для глядачів в гумористичному стилі розкриваються одвічні побутові проблеми: подружня невірність, шлюб за розрахунком, підроблена закоханість. Не варто забувати і про інших людських пороках, як то пияцтво, словоблуддя, жадібність і дурість. Це все існує і до цього дня, адже людина завжди залишається людиною, але Леонід Гайдай спробував представити це все в зручно сприймається стилі, після чого глядачі могли переосмислити життєві пріоритети.

Тут, як і в інших картинах великого режисера, присутній неймовірний акторський склад. Варто лише згадати деяких з них, і відразу стає зрозуміло - це буде весело! Неповторний сюжет, тонкий, але такий, що запам'ятовується гумор (після таких фільмів в світ виходять безліч фраз і реплік акторів, які застосовуються в повсякденності), чудова харизма героїв і справжнісінька життєвість - все це робить твори радянського кінематографа улюбленими і по сей день.

Кіно Не може бути! 1975 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Не може бути! 1975
Не може бути! 1975
Не може бути! 1975
Не може бути! 1975
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*