» » Службовий роман: Наш час 2011
Службовий роман: Наш час 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сарік Андреасян
В ролях:
Дмитро Хрустальов, Іван Охлобистін, Анастасія Заворотнюк, Марат Башаров, Аліка Смєхова, Тимур Родрігез, Володимир Зеленський, Павло Воля, Світлана Ходченкова, Софія Хилькова

Службовий роман: Наш час 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Службовий роман: Наш час 2011 українською мовою

Пунктуальність, відповідальність, чітке дотримання наміченим планом - основні життєві кредо керівниці відомого рейтингового агентства Людмили Калугіної. На сім'ю і друзів у Мимри часу немає. Як немає і натяків на появу в розписаної по хвилинах життя акули бізнесу когось близького і рідного. В її штаті працює аналітиком Анатолій Новосельцев. Товариський і життєрадісний чоловік змушений один виховувати двох дочок-підлітків. Життєві негаразди він звик зустрічати з часткою іронії. І черговий завдання начальниці посередній працівник напевно б провалив, але в щоденний робочий графік втрутилася її величність доля.

Підступи нового співробітника, підіслані представниками конкуруючої компанії, обіцяли нищівний провал презентації агентства Людмили Калугіної. Однак, спритний Анатолій Єфремович підключив фантазію і експромтом видав основоположні тези загублених підрахунків, забезпечуючи їх на ходу досить оригінальними наочними замальовками. А приводом для подібного завзяття безініціативного службовця стала щира симпатія до начальниці. Мимра дозволила собі виключно жіночу слабкість - розплакатися на очах у співчутлива їй співробітника, ніж та викрила свою справжню тендітну натуру.

Кіно Службовий роман: Наш час 2011 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Службовий роман: Наш час 2011
Службовий роман: Наш час 2011
Службовий роман: Наш час 2011
Службовий роман: Наш час 2011
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*