» » Запечена кров 1996
Запечена кров 1996
Рік:
1996 рік
Країна:
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Реб Бреддок
В ролях:
Кармен Лопес, Вільям Болдуін, Лоїс Чайлз, Каридад Равеля, Вів'єн Сендейдіего, Беррі Корбін, Мел Горхем, Брюс Ремсі, Дейзі Фуентес, Анджела Джонс

Запечена кров 1996 дивитися онлайн

Опис фільму Запечена кров 1996 українською мовою

Незрозуміла тяга до кривавих злочинів, до смерті або їх наслідків мотивують дівчину працювати в організації, яка займається прибиранням приміщень, в яких відбулися вбивства. Одними з найяскравіших вражень головної героїні з дитинства - це кров на скатертини. Фільм «Запечена кров» (Curdled) починається саме з показу білій скатертині, дуже символічно для всієї фабули кінокартини.

Вона просто болісно тягнеться до різних злочинів, особливо до найкривавішим і серійним. Дівчина збирає матеріали про маніяків і злочинців, робить вирізки з газет і журналів про них. В один день героїню відправляють на чергову прибирання і в цей же час приходить злочинець для знищення доказів. Зустрічаються, в своєму роді, два маніяка. Далі краще подивитися фільм самим. Чудова гра акторів - Вільям Болдуін (вбивця) і Анджела Джонс, не залишить байдужими нікого. У титрах сценарію значиться Квентін Тарантіно, що вже зобов'язує подивитися фільм. Правда, гір трупів не буде, проте глядачів чекає інтригуюча сюжетна лінія. Важко здогадатися, що зроблять герої в наступний момент, яким шляхом підуть події. Ні порожніх діалогів - картина виглядає на одному диханні.

Кіно Запечена кров 1996 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Запечена кров 1996
Запечена кров 1996
Запечена кров 1996
Запечена кров 1996
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*