Чому він? 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
111 хв. / 01:51
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Гамбург
В ролях:
Зак Перлман, Меган Маллаллі, Ендрю Реннеллс, Зої Дойч, Адам Дівайн, Брайан Кренстон, Кіген-Майкл Кі, Кейсі Уілсон, Джеймс Франко, Гріффін Глюк
Формат:
mp4, 3gp

Чому він? 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Чому він? 2017 українською мовою

Якщо дитина виховується одним із батьків, то зазвичай між рідними людьми виникає сильний зв'язок. Вони всіляко підтримують один одного в цьому складному і часом жорстокому світі. Чергова історія про неповну сім'ю, де батько займається вихованням єдиної дочки. Їх невелика сім'я живе в мирі та злагоді. Хочеться, щоб подібна ідилія ніколи не закінчувалася. Але дівчинка підростає, дорослішає, змінюється коло її інтересів. Нею починають цікавитися молоді люди. Поява шанувальника стала для батька несподіванкою, адже він не встиг помітити, як його дочка швидко подорослішала.

Дівчинка перебуває на сьомому небі від щастя. Така обставина обов'язково повинен дізнатися найближча людина. Вона не очікувала такої різкої реакції батька на раптову новина. Чоловік не готовий до таких змін. Він не зненавидів обранця дочки, але доступно пояснив хлопцеві, щоб той пішов зі шляху. Молода людина має серйозні наміри щодо дівчини, тому не збирається розлучатися з нею. Він готовий до рішучих дій, адже героїня відповідає взаємністю. Виниклий конфлікт не можна назвати відкритою ворожнечею. Тепер батько і кавалер стали суперниками за увагу дівчини.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Чому він? 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Чому він? 2017
Чому він? 2017
Чому він? 2017
Чому він? 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*