Норвег 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Олена Званцова
В ролях:
Алізе Абдієв, Меерікан Мирзаліева, Северія Янушаускайте, Ксенія Раппопорт, Євген Миронов, Сабіна Ахмедова, Дмитро Мар'яна, Ольга Мукукенова, Роза Хайруллін, Ян Ге
Формат:
mp4, 3gp

Норвег 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Норвег 2015 українською мовою

Одного разу московський інтелігент Євген Кирилов, втомившись від життя в Росії, знайомиться по інтернету з дівчиною з Норвегії на ім'я Брунхільда з метою в недалекому майбутньому емігрувати до Європи. Після півроку електронного листування дівчина вирішує приїхати в Москву, щоб ближче познайомитися, пізнати один одного і разом з тим оформити коханому візу.

Несподівано до Кирилова приходить давній приятель і просить його очолити клінінгове агентство, в якому працюють п'ять азіаток-нелегалів, і після недовгої розмови, в силу свого виховання, Женя погоджується допомогти другу. Тепер крім освоєння нового роду занять, нашому герою, що чекає в гості норвезьку наречену, яка, як і більшість європейок, відрізняється гострим почуттям свободи і толерантності, потрібно якимось чином приховати від її очей азіатський «гарем», що горбатиться за копійки в НЕ найкращих умовах праці. Ситуація ускладняється тим, що місцевий дільничний Локтєв, який кришує нелегальний бізнес, збирається перешкодити Кирилову відправитися в заповітну Норвегію.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Норвег 2015 українською

Норвег 2015
Норвег 2015
Норвег 2015
Норвег 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*