Норвег 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Олена Званцова
В ролях:
Алізе Абдієв, Меерікан Мирзаліева, Северія Янушаускайте, Ксенія Раппопорт, Євген Миронов, Сабіна Ахмедова, Дмитро Мар'яна, Ольга Мукукенова, Роза Хайруллін, Ян Ге
Формат:
mp4, 3gp

Норвег 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Норвег 2015 українською мовою

Одного разу московський інтелігент Євген Кирилов, втомившись від життя в Росії, знайомиться по інтернету з дівчиною з Норвегії на ім'я Брунхільда з метою в недалекому майбутньому емігрувати до Європи. Після півроку електронного листування дівчина вирішує приїхати в Москву, щоб ближче познайомитися, пізнати один одного і разом з тим оформити коханому візу.

Несподівано до Кирилова приходить давній приятель і просить його очолити клінінгове агентство, в якому працюють п'ять азіаток-нелегалів, і після недовгої розмови, в силу свого виховання, Женя погоджується допомогти другу. Тепер крім освоєння нового роду занять, нашому герою, що чекає в гості норвезьку наречену, яка, як і більшість європейок, відрізняється гострим почуттям свободи і толерантності, потрібно якимось чином приховати від її очей азіатський «гарем», що горбатиться за копійки в НЕ найкращих умовах праці. Ситуація ускладняється тим, що місцевий дільничний Локтєв, який кришує нелегальний бізнес, збирається перешкодити Кирилову відправитися в заповітну Норвегію.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Норвег 2015 українською

  • Трейлер
Норвег 2015
Норвег 2015
Норвег 2015
Норвег 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*