» » По небу босоніж 2015
По небу босоніж 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Султан Хажіроко
В ролях:
Саті Казанова, Султан Хажіроко, Роза Байзулаева, Алан Кока, Фатіма Мамаєва, Єфрем Амирамов, Тамбов Масаєв, Юсуп Омаров, Мілана Карагулова, Валентин Камергоев

По небу босоніж 2015 дивитися онлайн

Опис фільму По небу босоніж 2015 українською мовою

Дії романтичної картини відбуваються на Північному Кавказі - одному з наймальовничіших і неймовірно красивих місць Росії. Молода дівчина Капела, названа так своїм батьком, великим любителем і шанувальником мистецтва, завершивши навчання в Англії, повертається додому, щоб продовжити навчання на батьківщині. Після того, як її представили групі, красива приваблива Капела тут же стає об'єктом уваги серед більшості однокурсників, потрапивши при цьому в поле зору двох друзів - Біта і Макса. Хлопці, які добре знають один одного з дитинства, люблять розважити себе тим, що жартують над дівчатами, поки ті не вийдуть з себе, а щоб підігріти азарт, хлопці б'ються об заклад на те, скільки протримається чергова жертва.

Цього разу їх безжальний вибір припав на новеньку, але почавши свої забави, Біт з часом почав розуміти, що цього разу все йде не так як завжди. Молодий хлопчина несподівано закохується в нашу героїню, і до його невимовної радості, її почуття виявляються взаємні. Але все виявляється не так просто, і незабаром на життєвому шляху закоханої пари виникають непередбачені обставини, які змушують наших героїв швидко стати дорослими і почати нелегку боротьбу за своє щастя.

Кіно По небу босоніж 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*