» » Найкращий день 2015
Найкращий день 2015
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:52
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Жора Крижовніков
В ролях:
Ольга Серябкіна, Ян Цапник, Дмитро Нагієв, Владислав Вєтров, Валентина Мазуніна, Юлія Александрова, Олена Яковлєва, Інна Чурікова, Андрій Малахов, Михайло Боярський

Найкращий день 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Найкращий день 2015 українською мовою

У цей чудовий день вельми успішний, але все ще проживаючий зі своєю матір'ю співробітник ДПС Петя Васютін вирішив зробити пропозицію своїй коханій дівчині Олі. Оригінально подарувавши коханій шикарне колечко, він пообіцяв приїхати до неї ввечері, щоб познайомитися з її матір'ю. Але от невдача, поки наречена в пориві захоплених почуттів хвалилася своїм подружкам і матері чудесним кільцем, готуючись до зустрічі з коханим, наш герой зупиняє на посту круту іномарку, за кермом якої була неабияк випивша дівиця, яка виявилася знаменитою поп-зіркою Аліною.

Щоб уникнути непотрібного покарання Аліна спокушає доблесного співробітника ДПС, тим самим поклавши початок навіженим пригодам, в ході яких Васютін виявляється у вельми незручному становищі, позбавляється роботи і своєї коханої, але в результаті стає зіркою телеекранів. Ось тільки слава ця не приносить нашому герою щастя, і він вирішує будь-якими способами повернути свою втрачену наречену.

Кіно Найкращий день 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Найкращий день 2015
Найкращий день 2015
Найкращий день 2015
Найкращий день 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*