» » Терміново вийду заміж 2015
Терміново вийду заміж 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Чекалов
В ролях:
Ольга Прокоф'єва, Нонна Гришаєва, Евклід Кюрдзідіс, Аліка Смєхова, Юлія Ковальчук, Олексій Чумаков, Сергій Бурунов, Анатолій Білий, В'ячеслав Гришечкін, Катерина Малікова
Формат:
mp4, 3gp

Терміново вийду заміж 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Терміново вийду заміж 2015 українською мовою

Женя - молода цілеспрямована дівчина і талановитий редактор, не шкодуючи себе працюючий на благо одного популярного журналу. І всього їй у житті, здається, вистачає, але з таким ось щільним графіком у Жені зовсім не залишається часу на стосунки з протилежною статтю. Раптово в журналі з'являється вакансія на посаду головного редактора, яку наша героїня тут же захотіла зайняти, але от біда, співробітник, що претендує на таку високу посаду повинен бути сімейною людиною під стать аудиторії журналу. Робити нема чого, і Женя, яка звикла самостійно боротися за місце під сонцем, радісно повідомляє на зборах, що у неї через тиждень весілля.

Сказати на той момент було легко, а от знайти нареченого за тиждень та ще проблема, але на щастя, подруга дівчини говорить їй, що у неї є хлопці, які спеціалізуються на питаннях заміжжя, після чого потенційна горе-наречена знайомиться зі Стасом - світським фотографом, які живе у своє задоволення, безцільно розтрачуючи свої можливості. Молода людина з радістю береться допомогти дівчині, адже в його картотеці знаходиться чимало забезпечених холостяків, цілком підходять на роль чоловіка. І поки Женя, перебираючи женихів, все частіше ловить себе на думці, що в той незграбний момент на зборах вона серйозно прорахувалася, Стас, раптово для себе, розуміє, що закоханий у свою нову знайому.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Терміново вийду заміж 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Терміново вийду заміж 2015
Терміново вийду заміж 2015
Терміново вийду заміж 2015
Терміново вийду заміж 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*