Телі і Толі 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Росія, Канада, Грузія, Греція
Час:
77 хв. / 01:17
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Аміров
В ролях:
Сослан Фідаров, Кахи Кавсадзе, Анатолій Дзіваев, Нуца Хабулава, Нік Шонія, Дагун Омаев, Іван Дубровський, Казбек Кібізов, Ріналь Мухаметов, Сергій Погосян
Формат:
mp4, 3gp

Телі і Толі 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Телі і Толі 2015 українською мовою

Захоплюючий фільм розповість ліричну історію, дія якої розгортається в мальовничих горах Північного Кавказу на кордоні двох невеликих поселень - осетинського Толі і розташованого на території Грузії Телі. В один прекрасний момент жителі двох практично занедбаних в нинішній час поселень, чиї предки протягом багатьох століть жили в мирі та злагоді, раптово стикаються з тим, що їх села виявляються розділені російсько-грузинським кордоном, що пролягає по невеликому гірському річечці Арагавке.

Незабаром на новоявленому кордоні з'являються двоє людей, які отримали наказ здійснювати строгий паспортний контроль, які перекривають прохід на дерев'яному містку - єдиному «стратегічно важливому» місці, що з'єднує береги тепер уже різних держав. І відтепер з грузинської сторони кордон охороняє лейтенант поліції Гоги, а з російської - рядовий прикордонник Максим. Ось тільки місцеві жителі, які звикли за довгі до певного способу життя, ніяк не можуть змиритися з тим, що між ними тепер пролягає державний кордон, і щоб сходити один до одного в гості потрібно мати спеціальні документи. Дбайливо і вперто наші герої зберігають незгасимої тепло дружніх відносин, пронесена крізь роки їх предками.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Телі і Толі 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*