Шалунья 1998
Рік:
1998 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тінто Брас
В ролях:
Антоніо Салинес, Франческа Нунцій, Карло Реалі, Сузанна Мартінкова, Анна Амміраті, Вітторіо Аттене, Мауріціо Пруденція, Маріо Пароди, Лаура Троттер, Патрік Мовер

Шалунья 1998 дивитися онлайн

Опис фільму Шалунья 1998 українською мовою

Події комедії для дорослих «Пустунка» розвиваються на півночі Італії в невеликому містечку в середині п'ятдесятих років минулого століття. У центрі історії молода людина Мазетто і дівчина Лола, які дружать практично з пелюшок і, подорослішавши, мають намір узяти шлюб. Але ось погляди на дошлюбне життя у цих двох різко відрізняються: хлопець не має наміру позбавляти невинності кохану раніше весілля, дотримуючись старомодних принципів, але дівчина, виявляється, невитримана - вона не планує з невинністю чекати свій першої шлюбної ночі, панянка жадає неприборканої любові.

Усередині юної леді вирують пекучі пристрасті, яким немає виходу і, перш ніж поєднуватися узами шлюбу, Лола збирається упевнитися, що обранець є відмінним коханцем. Героїня робить все для того, щоб впоратися з несучасними переконаннями коханого і спокусити юнака, але той виявляється «міцним горішком» і обіцяє нареченій, що все трапиться в їх шлюбну ніч. Абсолютно не згодна з таким рішенням красуня сама прямує на пошуки плотських утіх, зібравшись в невелике турне, де вона з головою занурюється в світ плотської насолоди, не в змозі більше утримувати своє бажання. Юне тіло пристрасної красуні жадає доторків і раніше не досліджених дівчиною відчуттів, і якщо наречений не одумається - він назавжди втратить свою наречену.

Кіно Шалунья 1998 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Шалунья 1998
Шалунья 1998
Шалунья 1998
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*