2+1 2016
Рік:
Країна:
Режисер:
Хьюго Желен
В ролях:
Клемансо Поезі, Омар Сі, Карл Фаррер, Фелім Келлі, Річард Бенкс, Сьюзен Фордхем, Девід Лоу, Глорія Колстон, Анна Коттіс, Антуан Бертран

2+1 2016 дивитися онлайн

Опис фільму 2+1 2016 українською мовою

Самуїл - веселий молодий хлопець. Він вів безтурботне життя і насолоджувався своїм становищем. У нього були стосунки, але серйозного нічого не вийшло. По крайній мірі, чоловік сам так вважав. Одного разу він дізнається, що у нього є маленька дочка. Її мама не змогла стати хорошим батьком, тому кинула дитину на батька. Самуїл навіть уявити не міг, що одного разу, просто в якийсь день йому просто доведеться стати батьком.

Але чоловікові нічого не залишалося. Це була його рідна дочка, тому він вирішив зробити все, що в його силах. Він вставав ночами до заплаканої малятку, навчився міняти підгузки, заколисувати дитину і співати їй колискові. Вона росла у нього на очах і з кожним днем ​​чоловік все більше до неї чіплявся. Зараз дівчинці вже вісім років, і вона є його найкращим другом. Однак не так давно в їх житті з'явилася безвідповідальна мама, яка бажає забрати дитину собі.

Дивитися онлайн трейлер фільму 2+1 2016 українською

2+1 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*