» » Слуга народу 2 2017
Слуга народу 2 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Олексій Кирющенко
В ролях:
Рінат Хабібулін, Катерина Кістень, Станіслав Боклан, Наталя Сумська, Олександр Пікалов, Анна Кошмал, Юрій Крапов, Євген Кошовий, Віктор Сарайкін, Володимир Зеленський
Формат:
mp4, 3gp

Слуга народу 2 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Слуга народу 2 2017 українською мовою

Василь є головною дійовою персонажем цього комедійного фільму, який розповість про українську політику. Він трудитися простим викладачем, який викладається в школі, розташованій в самому центрі української столиці. Герой веде абсолютно непривабливе життя, яке характерне для людини, яка отримує середньостатистичну заробітну плату. Його день складається з походу в школу і назад в стіни свого будинку, фінанси дають можливість прожити від однієї зарплати до наступної, при цьому він має невеликі фінансові борги.

Якось раз, з волі випадку, головному герою вдається зайняти крісло самого президента країни, при цьому він абсолютно не має ніякого бажання змінювати свій звичний життєвий уклад. Хлопець сподівається, що йому, як главі держави стати ближче до народу, почне жити життям звичайної людини, то у кожного з'явитися достаток, настане добробут і буде порядок у всіх справах. Але, на жаль, дещо, що він не врахував, адже чиновники є справжніми хабарниками, вони звикли до великих грошей, тому абсолютно не поділяють ідею головного героя і його бажань. Тепер Василю доведеться нелегко, адже потрібно це все викорінити. Дивіться повнометражний фільм Слуга народу 2017 онлайн від студії 95 квартал.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Слуга народу 2 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Слуга народа

Слуга народу 2 2017
Слуга народу 2 2017
Слуга народу 2 2017
Слуга народу 2 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*