Лихоманка 2 2009
Рік:
2009 рік
Країна:
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тай Вест
В ролях:
Джуда Фрідландер, Марк Сентер, Райдер Стронг, Майкл Боуен, Рости Келлі, Алексі Вассер, Ларрі Фессенден, Джузеппе Ендрюс, Ной Сегал, Марк Борхардт
Формат:
mp4, 3gp

Лихоманка 2 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Лихоманка 2 2009 українською мовою

Фільм «Останні канікули 2» або Лихоманка 2 («Cabin Fever 2: Spring Fever») як спеціально зроблений до нашого часу розгулу лихоманки Ебола, хоча випущений він ще в 2009 році режисером Тай Вестом. Звичайно, не в канікулах тут справа, а в «весняної лихоманці» - так звучить точний переклад назви фільму. Саме смертельна хвороба, неважливо, в яку пору року вона відбувається - головний і, мабуть, єдиний герой фільму. Все решта - жертви. Чи не пропускайте мультиплікаційні кадри на початку фільму: так поширюється смертельна хвороба. І вся дія фільму направлено на те, щоб ви захотіли ще раз побачити її невблаганну ходу: може бути, у вас є все-таки надія?

І в кінці фільму ви бачите ці кадри ще раз і переконуєтесь: надії немає. Коли ми бачимо, як Ебола косить людей в Африці, то ми в душі впевнені: це не про нас - культурних і освічених. Африканці, мовляв, рук не миють і, тупо слідуючи ритуалам, заражаються і заражають інших. Нехай тільки лихоманка поткнеться до нас: ми зустрінемо її впевнено і у всеозброєнні знань. Так ось фільм переконує: ні, не зустрінемо. І коли все валиться, ми будемо як і раніше займатися марними справами, навіть не розуміючи, що нам загрожує. А коли зрозуміємо, точніше, відчуємо жах, тому що розуміння так і прийде, то буде пізно. Тому що від смертельної небезпеки може врятувати тільки холоднокровність і розум. Але вони залишають нас в першу чергу. Фільм жорстокий, кривавий. Але саме в цьому правда.

Кіно Лихоманка 2 2009 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Лихоманка 2 2009
Лихоманка 2 2009
Лихоманка 2 2009
Лихоманка 2 2009
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*