Мухомори 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
125 хв. / 02:05
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Габар Габарофф, Мігель Гарсія, Рубік Злословскій
В ролях:
Анна Молева, Юрій Леу, Форш, Матлюба Алімова, Еріка Евер, Ігор Чирков, Михайло Мухін, Олександр Баширов, Лайла Бежетська
Формат:
mp4, 3gp

Мухомори 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Мухомори 2016 українською мовою

Представлена ​​комедійна кінострічка розповідає глядачам історію одного провінційного містечка, в якому проживає парочка недбайливих персонажів. Двоє братів, які є синами відомого революціонера, об'єднали в собі масу людських пороків, вплив яких призводить до вельми несподіваних наслідків. Один з хлопців є завзятим п'яницею, а другий, взагалі, вже досить давно захоплюється різними дурманними препаратами. Здавалося, що може бути цікавого в житті настільки нехитрих персонажів? Може, повірте, при цьому, маса курйозних ситуацій є не тільки забавним і смішним, але і вельми повчальним сюжетом, наочно демонструє можливі наслідки прийнятих рішень.

Коли йдеш на поводу у власних амбіцій і бажань, часто здійснюєш дурні вчинки. Бажання отримати задоволення або заглушити біль за всяку ціну наштовхується на сувору реальність, і світ намагається відторгнути недбайливих членів суспільства, змусивши людей «варитися у власному соку» в таких ось тихих, але неблагополучних районах. Але хлопці не сумують, вони і тут знаходять, чим зайнятися.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Мухомори 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*