» » Солодка парочка 2016
Солодка парочка 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
80 хв. / 01:20
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Алекс Сіммонс
В ролях:
Клер Коффі, Брайан Фінні, Хатч Гарріс, Джин Сиквія, Флула Борг, Девід Ґвінтолі
Формат:
mp4, 3gp

Солодка парочка 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Солодка парочка 2016 українською мовою

Існує в світі певна каста акторів, які, хоч і досягли раніше успіху завдяки одній ролі, в подальшому не можуть отримати пропозицій від режисерів. Автори кінотворів вважають, що глядачі до кінця днів будуть сприймати актора в одній єдиній іпостасі, і якщо його запросити на іншу роль, то успіху така картина не завоює.

Подібна ситуація склалася у головного героя картини «Солодка парочка», який став популярним, але незатребуваним. В молодості Девід знявся в чудовому фільмі, і зараз потенційні глядачі не сприймають його в будь-якому іншому амплуа. Дана обставина істотно зменшує шанси на побудову подальшої кар'єри, але, до недавнього часу, Девід не впав в депресію, тому що підтримку надавала кохана дівчина.
Франки дала згоду на заміжжя, коли хлопець запропонував їй зв'язати долі. Підготовка до весільної церемонії йшла повним ходом, але в один день наречена, абсолютно несподівано для всіх, вирішила порвати з нареченим будь-які стосунки. Франки вважала, що у неї немає майбутнього в компанії з безробітним актором, і ця обставина серйозно похитнуло душевну рівновагу головної дійової персонажа. Девід став багато пити, що викликало у кращого його друга серйозні побоювання. Флула розумів, що невдалий наречений може добити сам себе, і запропонував приятелеві рішення.

Незважаючи на те, що весілля не відбулося, Флула сказав, що спільний похід в гори допоможе Девіду привести думки в порядок. «Який, блін, похід? З глузду з'їхав? »- Такі думки роїлися в голові героя, але він все ж погодився. Якби хлопець знав, наскільки вражаючі неприємності «солодку парочку» чекають під час подорожі, він би відразу послав приятеля далеко і надовго. Але, як то кажуть, пізно пити боржомі ...

Фільми 2016 онлайн

Кіно Солодка парочка 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Солодка парочка 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*