» » Новітній заповіт 2015
Новітній заповіт 2015
Рік:
Країна:
Бельгія, Франція, Люксембург
Час:
01:53
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Жако Ван Дормель
В ролях:
Дідьє Де Нек, Серж Ларіва, Марко Лоренціні, Пили Груа, Ромен Желен, Бенуа Пульворд, Іоланда Моро, Катрін Деньов, Франсуа Даміенс, Лаура Верлінден

Новітній заповіт 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Новітній заповіт 2015 українською мовою

Уявіть собі, що Бог дійсно існує, але він абсолютно не такий як ми його уявляємо, і живе Господь не де-небудь, а в Брюсселі. У нього як у порядного сім'янина є дружина і маленька дочка Еа, а також був всім відомий син, про втрати якого батько зовсім не шкодує. Одного разу дівчинка, зайшовши в кабінет батька, побачила, як той мучить людей, постійно придумуючи все нові заповіді, і, що найбільше вразило дитину, відчуває від цього величезне задоволення. При першому зручному випадку Еа висловлює своє обурення з приводу мерзенних дій батька, кажучи, що будь-який дурень, який опинився на його місці, зміг би зробити все набагато краще.

Ці колючі слова і те, що дівчинка заходила в його кабінет, призводять Бога в лють, і він карає дитину. Не в силах більше терпіти таке ставлення до себе і людяй, розуміючи, що настала пора радикальних дій, дівчинка влаштовує бунт: таємно пробравшись в робочу кімнату батька, вона розсилає всім людям дату їх смерті, після чого блокує комп'ютер і тікає з дому. Блукаючи по вуличках Брюсселя, перебуваючи під враженням настанов старшого брата Ісуса, тямуща дівчинка, обравши шістьох Апостолів, збирається написати Новітній Завіт на основі їх одкровень. А в цей час розгніваний батько, побачивши, що накоїла його маленька пустунка, відправляється на її пошуки в раніше не відомий йому світ людей.

Кіно Новітній заповіт 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Новітній заповіт 2015
Новітній заповіт 2015
Новітній заповіт 2015
Новітній заповіт 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*