» » Стоп! Знято! На Байкал! 2016
Стоп! Знято! На Байкал! 2016
Рік:
Країна:
Жанр:
Режисер:
Михайло Козлов
В ролях:
Микаил Керімов, Чингіз Мантхалов, Ендрю Нджогу, Михайло Козлов, Тетяна Липницька, Олександр Хамнушкін, Сергій Сафронов, Сергій Писаренко, Ельдіяр Кененсаров

Стоп! Знято! На Байкал! 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Стоп! Знято! На Байкал! 2016 українською мовою

Шанувальники першої частини захоплюючій російської кінострічки, в якій є місце і божевільним пригодам, і дружнім відносинам, і непростим випробуванням, можуть радіти: на екрани вийшло продовження «Стоп! Знято! На Байкал! ». Як можна зрозуміти з назви, в цей раз полюбилися глядачам герої відправляться до знаменитого озера. Але навіщо? Все просто: два Сергія і Бьянка вирішують взяти участь в популяризації зони відпочинку і подорожей по Росії.

Перед героями стоїть цілком конкретне завдання: брати участь в створенні прописаних в сценарії рекламних роликів. Але перед тим як приступити до зйомок, їм доведеться впоратися з величезною кількістю випробувань. І першим стане дорога до туристичної бази, де і намічена основна робота. Добираються хлопці окремо, тому проблем виникає чимало, причому у кожного. У Бьянкі ламається машина, і до місця їй доводиться добиратися автостопом, що у королеви російської R'N'B виходить досить непогано. Проблеми Писаренко після приїзду лише примножиться, а Сафронов буде радий продемонструвати місцевим жителям «магію», навіть не підозрюючи про наслідки своїх дій.

Дивитися онлайн трейлер фільму Стоп! Знято! На Байкал! 2016 українською

 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*