» » Ура! Канікули! 2016
Ура! Канікули! 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
01:32
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Демченко
В ролях:
Юлія Кудояр, Мар'яна Смирнова, Сергій Маркєєв, Віталій Коваленко, Юрій Іцков, Діана Мілютіна, Дмитро Лисенков, Варвара Расторгіна, Андрій Пинзаря, Анна Ковальчук

Ура! Канікули! 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Ура! Канікули! 2016 українською мовою

Зимові канікули - це прекрасна пора, коли люди мають реальну можливість насолодитися семи принадами зими, саме про це і піде мова у фільмі «Ура! Канікули! ». Немає необхідності йти на роботу. Все що потрібно - це тільки сидіти вдома і спостерігати за тим, як горять гірлянди на ялинці. Здається, що все здорово і життя прекрасне, але це не зовсім так. Якщо говорити безпосередньо про Пашу Кареліна, то у нього є деякі проблеми. Справа в тому, що він вчиться в шостому класі, але полюбив дівчинку, яка трохи старше. Батьки хлопця вирішили зробити йому сюрприз, і тепер вони всією родиною відправляються на гірськолижний курорт.

Якщо дивитися фільм «Ура! Канікули!» онлайн хто б міг подумати, що саме тут він зустрінеться зі своїм коханням. Все б нічого, але тут була і Катя, яка не давала проходу молодій людині. Так вийшло, що в руках у Павлика виявилося прикраса, яка шалено дорого. Щоб повернути коштовність, їм доводиться викрасти сестру хлопчика. Тепер йому належить зробити багато справ і вирішити багато проблем до моменту, коли проб'ють куранти, але про це та багато іншого глядачі дізнаються, якщо стануть.

Кіно Ура! Канікули! 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ура! Канікули! 2016
Ура! Канікули! 2016
Ура! Канікули! 2016
Ура! Канікули! 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*