» » 8 нових побачень 2015
8 нових побачень 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Марюс Вайсберг
В ролях:
Наталія Іохвідова, Наталія Унгард, Оксана Акіньшина, Євген Кошовий, Сергій Бєляєв, Михайло Галустян, Володимир Зеленський, Поліна Максимова, Віктор Васильєв, Сабіна Ахмедова
Формат:
mp4, 3gp

8 нових побачень 2015 дивитися онлайн

Опис фільму 8 нових побачень 2015 українською мовою

«8 нових побачень» - комедійний фільм про справджені мрії, сиквел романтичної комедії про вісім перших побаченнях. Затребуваний ветеринар Микита і телеведуча Віра, що зустрілися в першому фільмі, створили чудову сім'ю. Минуло три роки. Спочатку непорушний союз закоханих сердець починає давати тріщину: щастя подружжя руйнують побутові дрібниці, на зразок немитого посуду, що накопичився і взаємні докори. З'ясовується, що Микита з Вірою - зовсім не ідеальні половинки. Перший уявляє собі приголомшливу блондинку-домогосподарку, а друга - «нормального» турботливого чоловіка і не ветеринара.

Наївні мрії героїв збуваються відразу. Прокинувшись вранці, Микита виявляє поряд довгоногу красуню Крістіну, а Віра - закоханого по вуха, чарівного бізнесмена Тимура. Висловлені в серцях побажання збулися, не зробивши героїв щасливими: «колишній» чоловік знову поглядає на Віру, що стала тепер його сусідкою, а та зітхає за Микитою. Повернути колишні стосунки, виправивши скоєне, - ось завдання для одуматися закоханих.

Фільми 2015 онлайн

Кіно 8 нових побачень 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

8 новых свиданий

8 нових побачень 2015
8 нових побачень 2015
8 нових побачень 2015
8 нових побачень 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*