» » 8 перших побачень 2012
8 перших побачень 2012
HDRip
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
01:23
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Девід Додсон, Олександр Маляревський
В ролях:
Світлана Ходченкова, Оксана Акіньшина, Олеся Железняк, Сабіна Ахмедова, Марія Кравцова, Катерина Варнава, Віктор Васильєв, Денис Нікіфоров, Євген Кошовий, Володимир Зеленський
Формат:
mp4, 3gp

8 перших побачень 2012 дивитися онлайн

Опис фільму 8 перших побачень 2012 українською мовою

Фільм «8 перших побачень» - це романтична комедія про незвичайні зустрічі двох молодих людей Микити і Віри. Раніше в життя лікаря-ветеринара Микити ніколи не вплутувалися вищі сили. Він мав хорошу роботу і готувався одружитися на прекрасній Ілоні. А на протилежному кінці міста телезірка Віра планувала своє весілля з професійним тенісистом Костею. Все йшло своєю чергою, поки після бурхливого вечора Микита і Віра не прокинулися разом в одному ліжку.

Не на жарт здивовані молоді люди списали все на дурну випадковість і роз'їхалися в різні боки. Але наступний ранок знову повторилося. Крім того Микита і Віра точно пам'ятали як лягали спати окремо. Ситуація повторювалася знову і знову. Микита і Віра прокидалися разом вже сім днів на підряд. Поступово молоді люди почали розуміти, що в їхнє життя втрутилися якісь вищі сили. Яку мету вони переслідують: перешкодити двом парам, скріпити свої узи або допомогти Микиті і Вірі знайти своє щастя? Чим же закінчаться ці ранкові побачення і знайдуть головні герої свою любов?

Кіно 8 перших побачень 2012 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
8 перших побачень 2012
8 перших побачень 2012
8 перших побачень 2012
8 перших побачень 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*