» » Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск
Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск
13 сезон 1 випуск
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Комаровський
В ролях:
Олена Кравець, Олександр Пікалов, Аркадій Лапухин, Юрій Крапов, Денис Манжосов, Володимир Зеленський, Юрій Корявченков, Євген Кошовий, Сергій Казанін, Андрій Шевченко
Формат:
mp4, 3gp

Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск дивитися онлайн безплатно

Опис шоу Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск українською мовою

Вечірній квартал - розважальне шоу, один з проектів студії Квартал 95. З 2005 року акторський колектив освітлює всі актуальні політичні та соціальні події країни в гумористичному ключі. Кожен випуск знімається в концертному залі і містить пародії на свіжі новини України та світу. Для участі обов'язково запрошується зірка шоу-бізнесу, яка крім виконання пісні грає роль у веселій сценці.

За багато років шоу стало народним, адже завдяки гумору політична ситуація виглядає значно сприятливішими. Жарти завжди доречні і в якійсь мірі нещадні по відношенню до політиків, які часто можуть виглядати як негативні або близькі особи. Проте, гумор завжди добрий і душевний. Сюжет випусків завжди будується на актуальних в цей час пригодах, так що якщо подивитися всі частини шоу з самого початку, можна освіжити в пам'яті події, які вже стали історичними.

Вже давно Вечірній квартал в топі телевізійних рейтингів, роками шоу не порушує основні принципи: якість і самобутність. Це шоу можна дивитися на додаток до випусків новин, щоб бути в курсі суспільно-політичного життя. Високі оцінки проект отримував і від таких національних премій як Телетріумф і Телезірка.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн Вечірній квартал 95 квартал (2016) новий випуск від 10 вересня в Юрмалі

  • Зеркало
Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск
Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск
Вечірній квартал 13 сезон (2016) 1 випуск
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*