» » Все як ти захочеш 2015
Все як ти захочеш 2015
Рік:
Час:
01:25
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Террі Джонс
В ролях:
Роберт Баферст, Кейт Бекінсейл, Едді Іззард, Емма Пірсон, Маріанн Олдхем, Роб Ріггл, Джоанна Ламлі, Санджів Бхаскар, Саймон Пегг, Миру Сайан

Все як ти захочеш 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Все як ти захочеш 2015 українською мовою

Над Землею нависла загроза повного знищення. Група могутніх інопланетних створінь, перед тим як назавжди стерти планету з галактичної карти вирішує провести експеримент: давши землянам останній шанс, вони випадковим чином наділяють одного з них абсолютною силою, щоб з'ясувати, чи зможе він використати отриманий дар на благо. Волею випадку, найбільший дар, виконуючий будь-які бажання, дістається вчителю-невдасі Нілу Кларку, впевненому, що єдина річ, здатна змінити його життя на краще - це пишні груди його сусідки.

Дуже швидко з'ясувавши, що тепер за допомогою помаху руки він може втілити в реальність будь-які свої думки, наш герой починає витворяти абсолютно неймовірні речі: то псу дарує людський голос, то президентом країни побути захоче. Використовуючи безмежні можливості тільки лише у власних цілях або заради цікавості, абсолютно не думаючи про наслідки, наш герой навіть не замислюється, звідки взявся і для чого призначений його феноменальний дар, а терпець у вельми розчарованих інопланетян не вічний. Чи зможе Ніл зробити вчинок, який переконає позаземних спостерігачів відкласти плани по знищенню нашої планети?

Кіно Все як ти захочеш 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Все як ти захочеш 2015
Все як ти захочеш 2015
Все як ти захочеш 2015
Все як ти захочеш 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*