» » Місячна афера 2015
Місячна афера 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:36
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Антуан Бардо-Жаке
В ролях:
Еріка Сейнт, Стівен Кемпбелл Мур, Руперт Грінт, Джон Фландерс, Том Ауденарт, Джей Бенедикт, Ерік Лемпарт, Роберт Шіен, Кевін Бішоп, Рон Перлман
Формат:
mp4, 3gp

Місячна афера 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Місячна афера 2015 українською мовою

Дії фільму відбуваються за часів гонки озброєнь, коли розвиток космічних технологій вивів дві протиборчі сторони - СРСР і США - на новий рівень інформаційної боротьби. Влада США готує безпрецедентний амбітний проект з висадки астронавтів на Місяць, а на випадок провалу цього ризикованого непередбачуваного заходу, вони посилають агента ЦРУ Тома Кідмана на зустріч з талановитим режисером сучасності Стенлі Кубриком, що б той умовив його зняти псевдодокументальний фільм про висадку американців на загадковий супутник землі для підстраховки Штатів і збереження ними особи перед недремним Союзом.

Том відправляється в Лондон, де зустрічається з молодим аферистом Джонні, і, прийнявши його за помічника режисера, передає йому деталі запропонованої угоди разом із солідною сумою грошей для мотивації, не забувши згадати, що все потрібно тримати в суворій таємниці. Незабаром, зрозумівши, що його обвели навколо пальця, Кідман без складнощів знаходить Джонні, але розуміє, що розправою справи не вирішити, адже на кону стоїть його репутація, яка сильно постраждає в разі провалу важливого урядового завдання. Єдине рятівне для наших героїв рішення народжується само по собі, і ось вони, опинившись в брудній приватній порностудії, запаслися солідною кількістю трави веселунки і чарівного порошку, вкрай необхідних для досягнення максимальної візуалізації і реалістичності, весело беруться за справу.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Місячна афера 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Місячна афера 2015
Місячна афера 2015
Місячна афера 2015
Місячна афера 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*