» » Супер Боброви 2015
Супер Боброви 2015
Рік:
Країна:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Дьяченко
В ролях:
Єлизавета Кононова, Ірина Пегова, Оксана Акіньшина, Павло Дерев'янко, Володимир Толоконников, Михайло Шамігулов, Софія Міцкевич, Роман Мадянов, Данило Вахрушев

Супер Боброви 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Супер Боброви 2015 українською мовою

Так вже вийшло, що якщо у Олега з дружиною стосунки складалися більш-менш, але з її ріднею дуже погано. Вони абсолютно відмовлялися його сприймати серйозно, що і не дивно, тому що у чоловіка нічого в житті, крім як збільшення боргів, не виходило. Хоча Олег і зарікся, коли-небудь зустрітися з батьками дружини, незабаром через матеріальні нестатки, був змушений до них перебратися. Природно, не минуло й години, як в родині Бобрових стався страшний скандал. У цей момент на дах будинку падає великий метеорит, але на щастя, всі не тільки залишаються живі, але і ще отримують надздібності.

Хтось може літати, хтось читати думки, а хтось має неймовірну силу. Але вся дивина в тому, що як тільки хтось із родини відмовляється згуртовано діяти або відсутній, ні у кого не виходить застосувати свою силу. Олегу приходить в голову думка пограбувати банк, але так як для цього потрібні надсили, йому потрібно терміново придумати, як на деякий час примирити всіх членів сім'ї.

Кіно Супер Боброви 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Супер Боброви 2015
Супер Боброви 2015
Супер Боброви 2015
Супер Боброви 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*