» » СуперБоброви 2016
СуперБоброви 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
95 хв. / 01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Дьяченко
В ролях:
Єлизавета Кононова, Ірина Пегова, Оксана Акіньшина, Павло Дерев'янко, Володимир Толоконников, Михайло Шамігулов, Софія Міцкевич, Роман Мадянов, Данило Вахрушев
Формат:
mp4, 3gp

СуперБоброви 2016 дивитися онлайн

Опис фільму СуперБоброви 2016 українською мовою

Так вже вийшло, що якщо у Олега з дружиною стосунки складалися більш-менш, але з її ріднею дуже погано. Вони абсолютно відмовлялися його сприймати серйозно, що і не дивно, тому що у чоловіка нічого в житті, крім як збільшення боргів, не виходило. Хоча Олег і зарікся, коли-небудь зустрітися з батьками дружини, незабаром через матеріальні нестатки, був змушений до них перебратися. Природно, не минуло й години, як в родині Бобрових стався страшний скандал. У цей момент на дах будинку падає великий метеорит, але на щастя, всі не тільки залишаються живі, але і ще отримують надздібності.

Хтось може літати, хтось читати думки, а хтось має неймовірну силу. Але вся дивина в тому, що як тільки хтось із родини відмовляється згуртовано діяти або відсутній, ні у кого не виходить застосувати свою силу. Олегу приходить в голову думка пограбувати банк, але так як для цього потрібні надсили, йому потрібно терміново придумати, як на деякий час примирити всіх членів сім'ї.

Фільми 2016 онлайн

Кіно СуперБоброви 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
СуперБоброви 2016
СуперБоброви 2016
СуперБоброви 2016
СуперБоброви 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*