» » Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016
Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Василь Рівненський
В ролях:
Олександр Демидов, Інгрід Олеринська, Поліна Максимова, Анна Хилькевич, Костянтин Крюков, Людмила Артем'єва, Сергій Бадюк, Вадим Демчог, Наталія Медведєва, Ганна Ардова
Формат:
mp4, 3gp

Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016 українською мовою

Скромна героїня Олена і мріяти не сміє про те, щоб стати відомою і знаменитою. Так, вона хоче зіграти Джульєтту в місцевому театрі, але поки працює в бібліотеці і про головну героїню може тільки читати і роздумувати на дозвіллі. У неї немає друзів, вона - справжня одиначка, в житті якої все незабаром зміниться. По дорозі на роботу героїня стикається з шикарною блондинкою на вулиці, після непритомніє, і приходить до тями вже в лікарні. З жахом простачка розуміє, що її душа перемістилася в тіло тієї самої блондинки, яку вона сьогодні зустріла. Що це - злий жарт, або таким чином доля вирішила посміятися над дівчатами, помінявши їх місцями?

Тепер героїні на собі приміряють життя один одного, адже Ліза повна протилежність Олені - яскрава особистість, приваблива зовнішність, життя, наповнена подіями і пригодами. У неї є коханий чоловік - успішний програміст, якого цінує і любить начальство. Чи не про неї мріяла скромна і непоказна Олена? І ось мрія виконана, тепер вона зможе все, але чому ж дівчині так невесело? Причина чарів незабаром стає зрозуміла - виявляється, дівчата були народжені в один день, одна година, одну хвилину - з точністю до секунди, але як тепер повернути все назад, адже своя душа в чужому тілі - що може бути жахливішою. Чи зможуть дівчата пережити знову чудове перевтілення і повернутися в свої колишні тіла?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016
Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016
Пам'ятаю - не пам'ятаю 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*