Друзі 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
01:40
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Луї Гаррель
В ролях:
Уліс Королітскі, Вінсент Макен, Йен Трам Ле Тхі, Мао Адам, Голшіфт Фарахані, Крістель Делоз'є, Різлі Ель Коен, Луї Гаррель, Хітомі Рьоке Дюран, П'єр Мейллет

Друзі 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Друзі 2015 українською мовою

Одного разу Клемент, який працює статистом в кіно, випадково побачивши прекрасну молоду дівчину Мону, яка працює продавщицею в продуктовій крамниці на Північному вокзалі, закохується в неї з першого погляду. Всіляко намагаючись зав'язати з нею стосунки наш герой, в кінці кінців, отримує від дівчини ввічливу відмову, яка безумно його засмучує. Розчарувавшись в собі, Клемент навіть не здогадувався, що справжньою причиною відмови був секрет, який Мона дуже боялася йому розкривати - вона була ув'язненою, і щовечора, відпрацювавши денну зміну, дівчина повинна була повертатися до в'язниці. Саме тому, маючи непросте темне минуле, яке послужило потрапляння за грати, наша героїня побоялася заводити серйозні відносини.

Але наш герой, прийшовши в себе, незважаючи на відмову, вирішує до кінця боротися за своє щастя. Він просить допомоги у свого кращого друга Абеля, який працює заправником газу на станції техобслуговування і у вільний від роботи час пише вірші про красивих клієнток. Корисні поради і допомога друга на превелику радість Клемента здобули певний успіх, ось тільки наш герой зовсім не врахував, що Абель набагато симпатичніший за нього, до того ж ще поет.

Кіно Друзі 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Друзі 2015
Друзі 2015
Друзі 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*