» » Зачотний препод 2013
Зачотний препод 2013
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
119 хв. / 01:59
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Бора Дагтекін
В ролях:
Арам Арамі, Алвара Хёфельс, Еліас Ембареком, Макс фон труні, Анна-Лєна Кленке, Яна Палласке, Кароліна Херфурт, Гізем Емре, Йєлла Хаазе, Катя Ріман

Зачотний препод 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Зачотний препод 2013 українською мовою

Зекі Мюллер спійманий! Так, цього вишуканого банкового грабіжника все-таки вдалося затримати, коли він здійснював свій черговий злочин. Відбувся суд і Зекі тепер повинен відсидіти рік і місяць за гратами. Однак цей витончений злочинець, перш ніж попастися, все що награбував раніше, заховав і як він думав надійно. Але не все так просто тому, що навіть у такі короткі терміни відбуваються глобальні речі. Після того, як Зекі звільнився, разом зі своєю подружкою вирішив поїхати на місце «захороніння» вкраденого і був вражений. Він же ховав «своє» на будівництві, а приїхав туди, де щосили красувався шкільний спортзал.

І ось, для того, щоб добути свій скарб, він влаштувався в школу звичайним сторожем. Але, як часто буває, через чиюсь недбалість він стає вчителем для заміни, та ще й наставником старшого класу, який у школі вважається самим «страшним» з поведінки. Однак у Зекі виявляються зачатки педагогіки, так як він непогано починає спілкуватися з підлітками, яких, до речі, направляє на правильний шлях. Але від своєї ідеї знайти і повернути гроші, природно не відмовляється і одного разу вночі нарешті пробирається до своєї довгоочікуваної мети.

Кіно Зачотний препод 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*