» » Зачотний препод 2013
Зачотний препод 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
119 хв. / 01:59
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Бора Дагтекін
В ролях:
Арам Арамі, Алвара Хёфельс, Еліас Ембареком, Макс фон труні, Анна-Лєна Кленке, Яна Палласке, Кароліна Херфурт, Гізем Емре, Йєлла Хаазе, Катя Ріман
Формат:
mp4, 3gp

Зачотний препод 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Зачотний препод 2013 українською мовою

Зекі Мюллер спійманий! Так, цього вишуканого банкового грабіжника все-таки вдалося затримати, коли він здійснював свій черговий злочин. Відбувся суд і Зекі тепер повинен відсидіти рік і місяць за гратами. Однак цей витончений злочинець, перш ніж попастися, все що награбував раніше, заховав і як він думав надійно. Але не все так просто тому, що навіть у такі короткі терміни відбуваються глобальні речі. Після того, як Зекі звільнився, разом зі своєю подружкою вирішив поїхати на місце «захороніння» вкраденого і був вражений. Він же ховав «своє» на будівництві, а приїхав туди, де щосили красувався шкільний спортзал.

І ось, для того, щоб добути свій скарб, він влаштувався в школу звичайним сторожем. Але, як часто буває, через чиюсь недбалість він стає вчителем для заміни, та ще й наставником старшого класу, який у школі вважається самим «страшним» з поведінки. Однак у Зекі виявляються зачатки педагогіки, так як він непогано починає спілкуватися з підлітками, яких, до речі, направляє на правильний шлях. Але від своєї ідеї знайти і повернути гроші, природно не відмовляється і одного разу вночі нарешті пробирається до своєї довгоочікуваної мети.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Зачотний препод 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*