» » Прибульці 2: Коридори часу 1998
Прибульці 2: Коридори часу 1998
Рік:
1998 рік
Країна:
Час:
01:58
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Жан-Марі Пуаре
В ролях:
Франк-Олів'є Бонні, Крістіан Клав'є, Жан-Люк Карон, Жан Рено, Марі-Анн Шазель, Ерік Аверлан, Мюріель Робен, П'єр Віаль, Армель, Патрік Бюржель
Формат:
mp4, 3gp

Прибульці 2: Коридори часу 1998 дивитися онлайн

Опис фільму Прибульці 2: Коридори часу 1998 українською мовою

«Прибульці 2: Коридори часу» ( «The Corridors of Time: The Visitors II») - продовження легендарних «Прибульців» 1993 року. Класика французького гумору, ніякої вульгарності або вульгарності, іскрометний дует Рено - Клав'є, висока майстерність гри акторів – і все це змусить забути про хід часу і піклуватися тільки про те, як би Вас не розірвало від сміху. У сіквелі граф Годфруа ніяк не може взяти за дружину Френегонду, так як його злодійкуватий зброєносець Жакуй викрав у її брата святі коштовності і витрачає їх в майбутньому, сподіваючись, в свою чергу, одружується на Жанет.

Велика кількість найбезглуздіших ситуацій ускладняється ще й тим, що з майбутнього в минуле помилково графа потрапляє нащадок Жаку - Жакар. І, природно, для всіх його (Жакар) промов про те, нібито він з майбутнього, інквізиція приготувала лише один - безкомпромісний і не зовсім адекватний - відповідь: спалення на багатті за єресь. Так що доведеться нашому люб'язному де Мону прокотиться ще разок-другий по коридорах часу, щоб «розфасувати» нащадків і предків в належні їм століття. Що вийде з усієї цієї тимчасової плутанини - дивіться самі.

Кіно Прибульці 2: Коридори часу 1998 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Прибульці 2: Коридори часу 1998
Прибульці 2: Коридори часу 1998
Прибульці 2: Коридори часу 1998
Прибульці 2: Коридори часу 1998
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*