» » Доньки-матері 2017
Доньки-матері 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Ноемі Сагліо
В ролях:
Катрін Жакоб, Максимиллиан Жорж-Піко, Камілла Коттен, Жан-Люк Бідо, Жюльєт Бінош, Стефі Сельма, Ів Сальо-Дрю Тейлор, Чарльз Жорж-Піко, Ламбер Вільсон
Формат:
mp4, 3gp

Доньки-матері 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Доньки-матері 2017 українською мовою

Комедія «Ой, мамочки» або "Доньки-матері " розповість історію про непрості стосунки матері і дорослої доньки. Мадо і Авріл, мати і дочка, вели кожна свій спосіб життя, відповідно до своїх сформованих принципів поведінки. Але, після розриву з одним, Мадо не захотіла жити в самоті і переїхала до дочки. Не дивлячись, на кровну спорідненість, ці дві жінки дуже різні за характером і відношенню до життєвих ситуацій. Поведінка матері відрізняється деяким легковажністю. Вона непередбачувана, емоційна, досі намагається виглядати молодо, і користується успіхом у чоловіків. Авріл, на відміну від своєї матері, врівноважена і економна.

Дівчина не в захваті від деяких материнських вчинків, але не засуджує її, а приймає такою, яка вона є. Звичайно, між жінками виникають розбіжності, але вони намагаються досягти компромісу, так як їм доводиться жити під одним дахом. Однак, ситуація несподівано ускладнюється тим, що і Мадо, і Авріл виявилися вагітні, практично одночасно. Для обох жінок це стрес: мати ще не готова виконувати обов'язки бабусі, а донька не зовсім уявляє себе в ролі сестри майбутнього малюка. Ця обставина збило з пантелику головних героїнь, чи зможуть вони змиритися з ситуацією, що склалася, і як надійдуть далі?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Доньки-матері 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Ой, мамочки

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Mary-Kat
Відвідувачі
класний фільмwinked wink
30 травня 2017 18:55
1