» » Щастя бути однією 2016
Щастя бути однією 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Режисер:
Лаура Моранте
В ролях:
Ламбер Вільсон, Анджела Фіноккьяро, П'єра Дельі Еспості, Кароліна Крешентіні, Емануель Грімальді, Франческо Паннофіно, Марко Джалліні, Донателла Фінокьяро, Джіджі Алберти, Лаура Моранте
Формат:
mp4, 3gp

Щастя бути однією 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Щастя бути однією 2016 українською мовою

Ця блискуча італійська комедія з елементами мелодрами розповідає повчальну і дуже життєву історію на прикладі головної героїні на ім'я Флавія. Чарівна жінка бальзаківського віку переживає далеко не кращий переломний момент у своєму житті. Вона неймовірно втомилася. Жінка двічі була заміжня. Обидва рази виявилися провальними. У неї були тривалі стосунки з одруженим чоловіком, який так і не кинув свою дружину. Цей зв'язок ні до чого хорошого ні привела, і в підсумку наша героїня залишилася біля розбитого корита. Їй хочеться любові, ласки, ніжності, розуміння і уваги з боку чоловіків. Але з жахом вона виявляє, що нікому не потрібна.

Флавія страждає патологічною невпевненістю в собі, і вона до неймовірний залежна від усіх на світі. Бідолаха залежить від колишніх чоловіків, власних дітей і навіть від нинішніх дружин своїх колишніх подружжя. Щоб розірвати цей депресивний коло безвиході, Флавія записується на прийом до психотерапевта. Доктор Грюневальд - своєрідна жінка і прекрасний майстер своєї справи з дуже оригінальним підходом. Отже, терапія починається, і нашої непевної дамі потрібно багато чого змінити у своєму житті, щоб знайти внутрішню гармонію і стати щасливою, впевненою в собі жінкою.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Щастя бути однією 2016 українською

  • Трейлер
Щастя бути однією 2016
Щастя бути однією 2016
Щастя бути однією 2016
Щастя бути однією 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*