» » Вишибайло 2: Епічний заміс 2017
Вишибайло 2: Епічний заміс 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Канада
Час:
101 хв. / 01:41
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джей Барушель
В ролях:
Елісон Пілл, Еліша Катберт, Уайатт Расселл, Кім Коутс, Лів Шрайбер, ТіДжей Міллер, Джей Барушель, Каллум Кіт Ренні, Шонн Вільям Скотт, Марк-Андре Гронден
Формат:
mp4, 3gp

Вишибайло 2: Епічний заміс 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Вишибайло 2: Епічний заміс 2017 українською мовою

Спортивна комедія «Вибивайло 2 2017» розповість глядачеві долю улюбленого героя Дагга Глатт після подій першої частини фільму. Місцевий здоровань жив спокійним, надто передбачуваною життям. Все здавалося нудним, безрадісним в світі в якому у нього навіть не було коханої дівчини. Якби не кращий друг Пет, який міг розрядити обстановку, хлопець повністю впав би в депресію. Герой так зациклений на власних невдачах, що не помічає власного таланту. Здавалося робота охоронцем в не престижному барі, найкраща що чекали на перспектив.

Діти дізналися про приїзд в маленьке місто дуже сильної команди з хокею, і майбутній матч. Звичайно хлопці не могли пропустити видовище. Негайно придбали квитки, відклали справи, вирушили дивитися. Тоді ніхто не знав про подарунок, приготовлені для Дагга. Хокеїсти давно відомі агресивністю, прагненням до бійок. Рідко гра проходить мирно, без подальшого місива між членами команди, уболівальниками. Цей раз не виняток. Слово за слово, і ось один б'є морду іншому. Народ збуджений, доноситься не нормативною лексика. Петті, мав необережність привернути увагу одного з гравців, що мав намір зробити з крихкого юнаки інваліда, що не зреагує Глатт вчасно. Врятувавши приятеля, хлопчина звернув увагу тренера команди. І ось, він вже відомий спортсмен, якого знає весь світ гри на льоду. Обставини змусили зірку покинути спорт, проте, повернення не за горами. Людина, що народилася тримати ключку, покаже на, що здатний.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Вишибайло 2: Епічний заміс 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вишибайло 2: Епічний заміс 2017
Вишибайло 2: Епічний заміс 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*