» » Без кордонів 2015
Без кордонів 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Карен Оганесян, Резо Гігінешвілі, Роман Пригунов
В ролях:
Мілош Біковіч, Олег Басилашвілі, Олександр Паль, Іван Янковський, Наталія Вдовіна, Інна Чурикова, Олександр Адабашьян, Марія Шалаєва, Равшана Куркова, Ганна Чіповська

Без кордонів 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Без кордонів 2015 українською мовою

Фільм розповідає чотири веселі та, одночасно, зворушливі, історії, практично не пов'язані між собою, що відбулися з різними людьми в різних частинах світу. Одна історія розповідає про веселу парочку співробітників паспортного контролю московського аеропорту, до яких не пощастило потрапити одному з футболістів збірної команди країни з футболу, після чергового ганебного програшу.

Інша описує події, які відбулися в мальовничому куточку Грузії, де зустрілися двоє дуже літніх самотніх людей. Кожен з них не так давно втратив свою другу половинку, і ця випадкова, коротка зустріч дозволила їм знову відчути те трепетне почуття, знайоме їм з юних років.

Третя історія розповідає про гордого вірменському батька, якому, в силу обставин, належить налагодити відносини зі своїм двадцятитрирічним сином, який виріс в сучасному європейському світі, отримавши відповідне виховання. Ситуацію ускладнює той факт, що батько ніколи не бачив сина, а син, в свою чергу, не знає, як виглядає батько.

У четвертій історії двоє кращих друзів, зовсім обділені грішми, на спір знайомляться з двома випадковими дівчатами, попередньо домовившись з ними на недовгий час. І ось, в результаті короткого знайомства, одному з них дістається весела блондинка, а другому - боязка і дуже симпатична сліпа дівчина.

Кіно Без кордонів 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Без кордонів 2015
Без кордонів 2015
Без кордонів 2015
Без кордонів 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*