Голяка 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Тіддес
В ролях:
Марлон Уайанс, Реджина Холл, Денніс Хейсберт, Лоретта Дівайн, Корі Хардрікт, Ніл Браун мл., Дейв Шерідан, Кімберлі Лееманс, Джондейс Кендес, Джейсон Девіс
Формат:
mp4, 3gp

Голяка 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Голяка 2017 українською мовою

У центрі неймовірно веселих подій опиняється головний герой на ім'я Роб. Простий, веселий хлопець живе звичайним життям. Він знайшов собі прекрасну дівчину, з якою вони вирішили розписатися і будувати сім'ю. Здавалося б, все просто ідеально, проте щось сильно гризе нашого героя. Приходить момент, коли потрібно відправитися в Чарльстон, де його чекає кохана Меган, щоб зіграти весілля. Однак Робу якось не по собі, і він вирішує не готуватися до церемонії, пишучи пафосну урочисту промову зі сліз клятвами. Замість цього, він із другом ніч гуляє і веселиться. А вранці приходить в себе в якомусь ліфті в абсолютно голому вигляді.

Хлопчина досконалого нічого не пам'ятає. Що було вчора? Як тут опинився? Але йому ніколи ламати голову над цими важливими питаннями. Весілля ось-ось почнеться! Його чекає кохана! Необхідно терміново відшукати хоч якийсь одяг і якимось дивом дістатися до церкви! Але це - завдання далеко не з простих. Наш герой вплутується по шляху у всілякі неприємності, але йому ледь вдається все налагодити і впритул наблизитися до своєї мети, він знову виявляється голим в тому ж самому ліфті! Тимчасова петля невблаганно повертає його на одне і те ж місце, як же вийти з цього положення?

Кіно Голяка 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*