» » Хлопець з нашого кладовища 2015
Хлопець з нашого кладовища 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ілля Чижиков, Антон Чижиков
В ролях:
Олександр Паль, Нодар Джанелідзе, Олексій Онежен, Олександр Ільїн, Христина Казінскі, Володимир Сичов, Євген Волоцький, Поліна Шашура, Сергій Мезенцев, Ігор Жижикин
Формат:
mp4, 3gp

Хлопець з нашого кладовища 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Хлопець з нашого кладовища 2015 українською мовою

Молодий провінційний хлопчина Коля приїжджає до свого дядька Васі в Москву, щоб підзаробити грошенят, роздати борги і перекрити дах улюбленої бабусі. Незабаром виявилося, що столичні принади життя йому в найближчому майбутнє не світять, адже об'єктом, на якому належало працювати нашому герою, виявилося велике кладовище, яке знаходиться десь в Підмосков'ї на краю цивілізації. Вибір у Миколи був не великий, і він, повний рішучості, заступає на посаду охоронця кладовища, що оселився в сторожці, звідки його попередник з жаху втік посеред ночі, в паніці залишивши всі свої речі. А все неспроста, тому що перша ж ніч показала, що це, на перший погляд, тихе і спокійне місце, живе своїм життям: хтось горілку з могил п'є, хто квіти на продаж краде, а хто намагається тихцем пам'ятник поставити, без належного на це дозволу.

Ледве встигнувши навести порядок у всьому цьому бардаку, наш герой, зустрівши вночі двох працівників правоохоронних органів, дізнається, що поруч із цвинтарем орудує маніяк, який влаштував лігво, десь на території цвинтаря. До того ж, хлопець все частіше починає помічати дивні тіні, щоночі все ближче підбираються до «алеї гідних» - місця, де не без частки величі і пафосу, стоять пам'ятники спочинку тут браткам. І ось вже саме час Миколка піти по шляху його попередників, але доблесний армійська вишкіл не дозволяє хлопцеві з ганьбою бігти. Абсолютно незворушний, повний непохитної рішучості Микола збирається показати непроханим гостям, хто головний на кладовищі.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Хлопець з нашого кладовища 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Хлопець з нашого кладовища 2015
Хлопець з нашого кладовища 2015
Хлопець з нашого кладовища 2015
Хлопець з нашого кладовища 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Viper
Відвідувачі
Фігня кацапська
1 жовтня 2017 20:28
1