Я вільна 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Чарльз Стоун III
В ролях:
Іден Шер, Алессандра Торесон, Мегалін Ечіканвоке, Метт МакГоррі, Наутон Нетарі, Ліндон Сміт, Гейдж Голайтли, Дестіні Лопес, Джона Боулінг, Роберт Кертіс-Браун
Формат:
mp4, 3gp

Я вільна 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Я вільна 2017 українською мовою

У центрі подій опиняється головна героїня на ім'я Джаміла. Вона – прекрасна, розумна, освічена і дуже амбітна чорношкіра студентка. Талановита афроамериканка у свої молоді роки вже встигла досягти багато чого і не збирається зупинятися на досягнутому. Діяльна дамочка зібрала і очолила свою власну спільноту чорношкірих дівчат. Крім цього, вона є капітаном шанованою і обожненої усіма команди по танцю, який відомий як степ. Вона робить все можливе, щоб довести оточуючим, що її раса нічим не гірше інших, а колір шкіри не грає ніякої ролі.

Тепер красуня планує вступити до Гарвардської Юридичної Школи. Однак після того, як, в силу обставин, репутація Джамилы стає злегка пом'ятим групою білих дівчат-тусовщиць, її в наказовому порядку змушують надати допомогу тим самим дівчатам. Нашій героїні доведеться навчати їх танцювального мистецтва. Мало того, крім тренувань, їй потрібно зробити так, щоб дівчата перемогли на конкурсі танцю, де виступають кращі колективи. Розуміючи, що її мрія про вступ в елітну школу опиняється під загрозою зриву, наша героїня береться за це практично безнадійна, але вкрай весела справа.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Я вільна 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*