» » Ця незручний момент 2015
Ця незручний момент 2015
Рік:
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Жан-Франсуа Ріше
В ролях:
Лола Ле Ланн, François Bergoin, Лука Мельява, Аліс Ісааз, Noémie Merlant, Венсан Кассель, Ромейн Апельбаум, Філіп Наон, Франсуа Клюзе, Аннелиз Ем

Ця незручний момент 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ця незручний момент 2015 українською мовою

Лорен давно мріяв про відпочинок на казковому французькому узбережжі, але чоловік навіть уявити не міг, чим закінчиться його подорож. А про те, що поїздка стане фатальною, головний герой фільму «Цей незручний момент» розуміє вже тоді, коли виявляється на місці. У Рів'єру Лоурен приїхав разом зі своїм товаришем, який, як і він сам, прихопив з собою на відпочинок дочку. У перший же день герой став потрапляти під чари дочки друга, яка активно намагається його спокусити. Чоловік намагається не піддаватися чарам юної німфетки, знаючи жорсткий характер її батька, ось тільки з цього нічого не виходить. А самовпевнена красуня намагається якомога швидше охомутати того, кого вона ще вчора по-дитячому називала дядьком.

Всі його слова для Луни не аргументи, вона твердо впевнена, що Лоурен - той, хто їй потрібен, він сексуальний, розумний і досвідчений чоловік, здатний дати їй куди більше, ніж дурні однолітки. Незабаром почуття між ними стають взаємними, але ситуацію ускладнює тато Луни, який при головному герої обіцяє пристрелити кожного, хто наблизиться до його красуні-дочки хоча б на метр. Погіршує все і той факт, що про інтрижку між подругою і своїм батьком почала здогадуватися дочка самого Лоурена, яка використовує цю інформацію для шантажу тата ... Чим закінчиться ця комедійна історія про заборонене кохання?

Кіно Ця незручний момент 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Ця незручний момент 2015
Ця незручний момент 2015
Ця незручний момент 2015
Ця незручний момент 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*