Бармен 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Діна Штурманова
В ролях:
Костянтин Крюков, Юлія Паршута, Костянтин Федоров, Антон Богданов, Юрій Стоянов, Віталій Гогунський, Іван Охлобистін, Ольга Бузова, Жанна Еппле, Євгенія Ярушнікова
Формат:
mp4, 3gp

Бармен 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Бармен 2015 українською мовою

Кінострічка відноситься до комедійного жанру, проте вона набуває серйозний і актуальний характер. Сюжет оповідає про історію одного звичайного, нічим не виділяється на тлі інших, офісного працівника Вадіка: ніяких перспектив, безвихідна буденність. В один із стандартних вечорів, зневірений офісний клерк вирішується хоч якось урізноманітнити своє нудне і нікчемну життя. Вадік заходить в порожній бар, загадковий Бармен пропонує герою, здавалося б, звичайний коктейль ... Молода людина випиває презент нового знайомого, і раптом світ навколо перетворюється, змінюючись в корені.

Вадік стає цікавим співрозмовником і цінним працівником, він привабливий для всіх, привабливий і перспективний. Герой розуміє, що коктейль має чудодійну властивість і не упускає свій шанс. Як результат, Вадіку вдається домогтися уваги і розташування дівчини, про яку він раніше і мріяти не смів. Але йому варто дізнатися, чи зможе він змінити протягом свого життя тільки завдяки диво-коктейлів ... Кінострічка «Бармен» вабить глядача простотою і душевністю сюжету, надією на близьке і можливе щастя простого, пересічного офісного працівника. Цей фільм зацікавить і приверне до перегляду глядача будь-якого віку.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Бармен 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Бармен 2015
Бармен 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*