Бармен 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Діна Штурманова
В ролях:
Костянтин Крюков, Юлія Паршута, Костянтин Федоров, Антон Богданов, Юрій Стоянов, Віталій Гогунський, Іван Охлобистін, Ольга Бузова, Жанна Еппле, Євгенія Ярушнікова

Бармен 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Бармен 2015 українською мовою

Кінострічка відноситься до комедійного жанру, проте вона набуває серйозний і актуальний характер. Сюжет оповідає про історію одного звичайного, нічим не виділяється на тлі інших, офісного працівника Вадіка: ніяких перспектив, безвихідна буденність. В один із стандартних вечорів, зневірений офісний клерк вирішується хоч якось урізноманітнити своє нудне і нікчемну життя. Вадік заходить в порожній бар, загадковий Бармен пропонує герою, здавалося б, звичайний коктейль ... Молода людина випиває презент нового знайомого, і раптом світ навколо перетворюється, змінюючись в корені.

Вадік стає цікавим співрозмовником і цінним працівником, він привабливий для всіх, привабливий і перспективний. Герой розуміє, що коктейль має чудодійну властивість і не упускає свій шанс. Як результат, Вадіку вдається домогтися уваги і розташування дівчини, про яку він раніше і мріяти не смів. Але йому варто дізнатися, чи зможе він змінити протягом свого життя тільки завдяки диво-коктейлів ... Кінострічка «Бармен» вабить глядача простотою і душевністю сюжету, надією на близьке і можливе щастя простого, пересічного офісного працівника. Цей фільм зацікавить і приверне до перегляду глядача будь-якого віку.

Кіно Бармен 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Бармен 2015
Бармен 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*