» » Повне перетворення 2015
Повне перетворення 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Філіп Коршунов
В ролях:
Сергій Ніколаєв, Ірина Крутик, Олександра Буличова, Тетяна Оквамо, Олег Гаас, Аріна Постникова, Єгор Сальников, Наіль Абдрахманов, Віталій Кудрявцев, Павло Абдалов

Повне перетворення 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Повне перетворення 2015 українською мовою

У центрі сюжету фантастичній комедії «Повне перетворення» молодий хлопець на ім'я Дмитро, який працює у великій компанії ріелтором. У його житті все йде шкереберть, і з кожним днем проблем ставати все більше. На роботі насідає начальник, на особистому фронті повний облом, та й з батьками у героя не все гладко. Він вже давно втомився від усього навколо, і з великою радістю став би кимось іншим. І ось одного разу в житті Дмитра відбувається випадок, який в прямому сенсі слова надає такий шанс.

Він знайомитися з трохи дивакуватим винахідником, який пропонує йому випробувати на собі свій новий пристрій, що здатний перетворити героя в будь-якої людини. Намагаючись змінити своє життя в кращу сторону, Дмитро використовує різноманітних персонажів одного за іншим, потрапляючи при цьому в комічні ситуації. Але що буде, якщо раптом дивовижний прилад вийде з ладу?

Кіно Повне перетворення 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*