Ломбард 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
90 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Любомир Левицький
В ролях:
Денис Нікіфоров, Павло Піскун, Дені Дадаєв, Валерій Легін, Андрій Бурим, Ольга Сторожук, Василіса Фролова, Ігор Гнезділов, Сергій Романюк, Константин Корецький, Сергій Стахов, Анатолій Зіновенко, Максим Паньків, Володимир Беляєв, Анатолій Приймак, Сергій Шляхтюк, Альона Мусієнко, Віталій Аниськов
Формат:
mp4, 3gp

Ломбард 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Ломбард 2013 українською мовою

Брати Марк і Яша зросли на вулиці, вони знайомі з її законами і відмінно знають, яку витівку тут пробачать, а за що по голові не погладять. Марк стає справжнім бандитом, всі спори він вирішує за допомогою кулаків, а іноді готовий і пістолетом налякати. Для нього немає визнаних авторитетів, крім його самого. Яків, навпаки, звик не махати кулаками без толку, а досягати взаєморозуміння за допомогою власного розуму та пошуку компромісного рішення. Пройшовши тернистий шлях, брати хотіли б почати жити спокійним життям, обзавестися сім'єю, але для цього треба мати хоч якийсь матеріальний запас.

Господь, ніби дізнавшись про їхні мрії, посилає їм спадщину, залишене рідним дядьком Феліксом у вигляді стабільно працюючого міського ломбарду. Спробувавши відразу забрати те, що їм належить по праву, Марк і Яша отримують жорстку відсіч. Хлопці приймають рішення у що б то не стало отримати спадщину, тепер ніяка сила на світі їх не зупинить. Їх шляху знову розходяться, але просто так брати не випустять з рук ломбард, здатний забезпечити їм добробут, вони будуть наполягати на виконанні заповіту.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Ломбард 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Ломбард

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*