» » Ялинки кудлаті 2014
Ялинки кудлаті 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:26
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Свєшніков
В ролях:
Андрій Федорцов, Андрій Мерзлікін, Петро Федоров, Галина Коньшина, Фемм фатальний, Айса Енімал Арт, Анна Чіповська, Віктор Васильєв, Лера Стреляєва, Ян Цапник

Ялинки кудлаті 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ялинки кудлаті 2014 українською мовою

Раді представити Вам приголомшливий сімейний фільм, в якому описано життя двох веселих собачок. Пірат і Йоко з'явилися в сім'ї головних героїв після того, як дівчинка Настя впросила батьків завести таку забавну пару - «хлопчика» однієї породи і «дівчинку» іншої. В один день вдома залишилися лише маленька Настуся і її бабуся. Виявилося, що старенькій потрібно з'їздити в Санкт-Петербург і внучку вона вирішила взяти з собою, правда з собачками все було не так просто - парочку вирішили віддати на час до собачого притулку.

Але волохаті друзі людини сприйняли цей як зрада, після чого втекли зі своїх клітин. Після цього у тварин почався справжній відпустку, який ніхто з людей не міг контролювати. І їх забавні ігри і подорожі тривали б ще довго, якби в квартиру до господарів не вирішили забратися два злочинця. Ось тут-то і починається все веселощі! Кінофільм став дуже популярний в Росії - глядачі не втомлюються порівнювати його атмосферу з легендою 90-их років «Один вдома». Фільм виглядає дуже легко, при цьому від перегляду відірватися просто неможливо!

Кіно Ялинки кудлаті 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Ялинки кудлаті 2014
Ялинки кудлаті 2014
Ялинки кудлаті 2014
Ялинки кудлаті 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*