» » Повернення живих мерців 5: Рейв з могили 2005
Повернення живих мерців 5: Рейв з могили 2005
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
94 хв. / 01:34
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Еллорі Елкайєм
В ролях:
Сорін Косис, Кейн, Пітер Койот, Джон Кіф, Марія Дінулеску, Клаудіу Блеонц, Еймі-Лінн Чедвік, Дженні Моллен, Корі Хардрікт, Джордж Думітреску
Формат:
mp4, 3gp

Повернення живих мерців 5: Рейв з могили 2005 дивитися онлайн

Опис фільму Повернення живих мерців 5: Рейв з могили 2005 українською мовою

Складно повірити, але після трапилися в житті головних героїв серії кінострічок про повсталих мерців трагедій, Дженні і Юліан планують почати нове життя. На думку хлопців, зміна обстановки дозволить згладити важкі душевні травми, але чергові пригоди вже чекають героїв за рогом.

Зовсім випадково Джен і Юліан виявляють каністру з дивною речовиною всередині, і відправляють знахідку своєму приятелеві-хіміку Коді, який може провести якісний аналіз і визначити склад. Правда, Коди знаходить даного препарату абсолютно несподіване застосування - створює новітній наркотик, який приносить досить незвичні відчуття - можливість відчути себе трупом. Хто б міг подумати, але саме цей елемент знову поверне головних дійових осіб в минуле, де хлопці билися за життя з натовпами мерців.

На відміну від інших, більш сучасних кінострічок, зомбі-вірус у вигляді якогось наркотику є досить оригінальною ідеєю. Всім набридли аварії в лабораторіях, що втекли заражені тварини та інші банальні причини кінця світу, вірно? Ось тільки діючі персонажі, швидше за все, з нами не погодяться, адже саме їм доведеться знову зіткнутися з жахом, що переслідують хлопців з самого «Некрополіса».

Кіно Повернення живих мерців 5: Рейв з могили 2005 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*