Він і Вона 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
120 хв.
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Ніколя Бедос
В ролях:
Дория Тилье, Ніколя Бедос, Дені Подалідес, Антуан Гуи, Крістіана Мілле, П'єр Ардити, Забу Брайтман, Жюльєн Буасселье, Жан-П'єр Лорі, Жак Лан
Формат:
mp4, 3gp

Він і Вона 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Він і Вона 2017 українською мовою

На одній із залитих сонцем вуличок Парижа в самому початку 70-х знайомляться двоє, він і вона. Амбітний письменник Віктор вражений блиском очей чарівною бестії. Білозуба усмішка, ні до чого не зобов'язує балаканина зачарували і захопили хлопця. Сара насолоджується літом і молодістю. Вони ще не знали, що були колегами. Дівчина не так давно закінчила університет і стала магістром в області класичної літератури. Прекрасний вечір закінчився чудовим сексом. Ні до чого не зобов'язує флірт, не більше – так думали вони. Але в долі були свої плани, вона звела їх надовго.

Обидва не збиралися продовжувати стосунки, але щось тягнуло один до одного. Сара стала музою Віктора, він почав писати жваво, пристрасно, вона ніби вливала в нього цілющу вологу. Занурившись у вир почуттів, вони не зрозуміли, як полюбили. Закономірним підсумком став їхній шлюб.

Віктор вважає, що дружина повинна пишатися його розповідями. Сара, робить успіхи в кар'єрі вченого, не поділяє його думки, але, перебуваючи в тіні його слави, допомагає і підказує. 45 років вони разом. Опинився щасливим шлюб? Нескінченні наукові суперечки приводячи до розриву. Чи зуміють герої розлучитися?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Він і Вона 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Він і Вона 2017

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*