» » Консультації по зрадам 2017
Консультації по зрадам 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
97 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ришард Заторський
В ролях:
Магдалена Лямпарская , Миколай Рознерский , Ганна Дерешовска , Кшиштоф Чечот , Вероніка Розаті , Томаш Кароляк , Роберт Кошуцки , Ольга Борис , Марія Пакульнис , Міхал Котерский
Формат:
mp4, 3gp

Консультації по зрадам 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Консультації по зрадам 2017 українською мовою

В епіцентрі подій кінострічки виявляється головна героїня на ім'я Калина. Дівчина пережила досить неприємний момент, який назавжди змінив її життя. У неї був коханий, якого вона піймала на зраді під час власного весілля! У бідолашної є подружка Фретка – її кинув бойфренд, що теж відбилося на її світосприйнятті. Підприємливі жінки вирішують свій гіркий досвід обернути в бізнес і користь світу. Вони відкривають фірму, метою діяльності якої є викриття невірних чоловіків.

Незвичайна справа раптово починає приносити їм успіх і гроші. Все складається просто чудово, поки одного разу їм на шляху не трапиться хтось Мацек. Хлопчина є фахівцем із взаємин між статями. Дружина на ім'я Беата впевнена, що він ходить на сторону, і тому просить наших героїнь відшукати неспростовні докази його пригод. За справу береться Калина, яка чудово розуміє, що досягти мети буде нелегко, враховуючи специфіку роботи хлопця. Незабаром з'ясовується, що він абсолютно відрізняється від інших представників чоловічої статі, і з жахом і надією дівчина розуміє, що у неї з'явилися до нього найсильніші почуття, які вже просто неможливо ігнорувати.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Консультації по зрадам 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*