Графомафія 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Зайкін, Едуард Радзюкевич
В ролях:
Гоша Куценко, Данило Співаковський, Станіслав Дужников, Едуард Радзюкевич, Юрій Стоянов, Дар'я Екамасова, Маргарита Шубіна, Аристарх Венес, Дар'я Мороз, Володимир Епіфанцев
Формат:
mp4, 3gp

Графомафія 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Графомафія 2017 українською мовою

Дія фільму розгортається навколо головної героїні на ім'я Надія Павлівна. Жінка – справжня бізнес-вумен, яка зуміла домогтися неймовірного успіху на видавничій ниві. Одного разу вона вирішує найняти на роботу цілу команду, що складається з графоманів, які сплять і бачать, як до них приходять слава і визнання. Наша героїня вирішує піти на крайні заходи. Жінка всерйоз задумалася над убивством одного талановитого прозаїка, щоб привласнити його чудовий роман і видати під ім'ям улюбленого синочка.

Це має принести йому популярність і любов мас. Однак синуля, якого звати Шура, плювати хотів на роботу і письменницькі лаври. Він, як типовий мажор, марить дорогими машинами і красивими дівчатами Група писак з радістю приймає пропозицію підступної роботодавиці. Адже, якщо все вийде, то їх твори будуть видані. Однак на ділі все виходить трохи інакше. Писати про криваві методи і застосовувати їх в реальності – абсолютно різні речі. Кожен дивиться на світ по-своєму. Хтось залишається людиною, а кого-то головне – щоб його ім'я стояло на книзі, незалежно від того, яку ціну довелося заплатити за це.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Графомафія 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*