Графомафія 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Володимир Зайкін, Едуард Радзюкевич
В ролях:
Гоша Куценко, Данило Співаковський, Станіслав Дужников, Едуард Радзюкевич, Юрій Стоянов, Дар'я Екамасова, Маргарита Шубіна, Аристарх Венес, Дар'я Мороз, Володимир Епіфанцев
Формат:
mp4, 3gp

Графомафія 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Графомафія 2017 українською мовою

Дія фільму розгортається навколо головної героїні на ім'я Надія Павлівна. Жінка – справжня бізнес-вумен, яка зуміла домогтися неймовірного успіху на видавничій ниві. Одного разу вона вирішує найняти на роботу цілу команду, що складається з графоманів, які сплять і бачать, як до них приходять слава і визнання. Наша героїня вирішує піти на крайні заходи. Жінка всерйоз задумалася над убивством одного талановитого прозаїка, щоб привласнити його чудовий роман і видати під ім'ям улюбленого синочка.

Це має принести йому популярність і любов мас. Однак синуля, якого звати Шура, плювати хотів на роботу і письменницькі лаври. Він, як типовий мажор, марить дорогими машинами і красивими дівчатами Група писак з радістю приймає пропозицію підступної роботодавиці. Адже, якщо все вийде, то їх твори будуть видані. Однак на ділі все виходить трохи інакше. Писати про криваві методи і застосовувати їх в реальності – абсолютно різні речі. Кожен дивиться на світ по-своєму. Хтось залишається людиною, а кого-то головне – щоб його ім'я стояло на книзі, незалежно від того, яку ціну довелося заплатити за це.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Графомафія 2017 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*