» » Останній богатир 2017
Останній богатир 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Дьяченко
В ролях:
Віктор Хоріняк, Міла Сивацька, Катерина Вілкова, Олена Яковлєва, Костянтин Лавроненко, Євген Дятлов, Олександр Семчев, Сергій Бурунов, Олександр Кухаренко, Марина Калецкі
Формат:
mp4, 3gp

Останній богатир 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Останній богатир 2017 українською мовою

Іван – самий звичайний хлопець, коротающий розмірені дні, як і більшість його однолітків. Він типовий житель мегаполісу, що живе в ногу з часом і володіє всіма притаманними своєму поколінню рисами. Нічого надприродного в його житті ніколи не відбувалося, та хлопчина не особливо-то і думав про це, адже він, як і більшість людей, що оточують його, не вірить у магію і особливі сюрпризи долі. А даремно!

Одного разу обставини складаються неймовірним чином, і наш герой зі звичної реальності переноситься в якийсь невідомий світ. Це місце виявляється казковим світом під назвою Білогір'я, населених персонажами казок і легенд, яких досить ошелешений хлопчина пам'ятає ще з дитинства. Чари тут – невід'ємна частина побуту, а проблеми і суперечки часто вирішуються в чесному, а іноді не дуже, поєдинку.
Несподівано Ваня опиняється в самому центрі конфлікту світлих і темних сил, ось тільки хлопець ніяк не може зрозуміти і прийняти той факт, що головна роль у всьому цьому дії уготована саме йому. Принаймні кожен, хто трапляється йому на шляху, переконаний в тому, що Іван – той самий богатир. Як би там не було, попереду хлопця чекають неймовірні пригоди в дивній чарівній країні.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Останній богатир 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*