Лепрекон 1992
Рік:
1992 рік
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Марк Джонс
В ролях:
Марк Холтон, Вільям Ньюман, Кен Оландт, Шей Даффін, Памела Менті, Джон Сандерфорд, Дженніфер Еністон, Роберт Хай Горма, Джон Волдстад, Уорвік Девіс
Формат:
mp4, 3gp

Лепрекон 1992 дивитися онлайн

Опис фільму Лепрекон 1992 українською мовою

Лепрекон (Leprechaun) - перший із серії фільмів жахів про злісному істоту, яка прагне повернути своє багатство. І до речі, перша з серйозних кіноробіт Дженніфер Еністон. Хоча критики фільм зустріли прохолодно, в прокаті "Лепрекон" зібрав чимало грошей. Адже це не просто фільм жахів, а ще і комедія з елементами чорного гумору.

Історія починається з того, що якийсь Містер О`Грейді, перебуваючи в поїздці по Ірландії краде у Лепрекона золото. Повернувшись додому, він хвалиться дружині, і разом вони вже фантазують про нову прекрасне життя. Але їхні плани порушуються, адже Лепрекон пішов за О`Грейді, пройшовши довгий шлях з Ірландії в Південну Дакоту. Злісна істота має намір повернути свої гроші. Воно одержимо спрагою мести, і знищить будь-кого, хто вирішить йому перешкодити.

Незважаючи на спецефекти початку дев'яностих років, деякі сцени фільму дивитися дійсно страшно. Під час, жах нагнітається за рахунок невідомості: герої не знають, що їх чекає, яку долю підготував для них ворог. Адже спочатку ні персонажі фільму, ні глядачі, не знають як виглядає Лепрікон, і чи не ховається він за чиїмось обличчям.

Кіно Лепрекон 1992 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*