» » Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів 1994
Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів 1994
Рік:
1994 рік
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Родмен Флендер
В ролях:
Сенді Берон, Артуро Джил, Едам Биск, Кіммі Робертсон, Шівон Деркін, Чарлі Хіт, Уорвік Девіс, Джеймс Ланкастер, Клінт Ховард, Лінда Хопкінс
Формат:
mp4, 3gp

Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів 1994 дивитися онлайн

Опис фільму Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів 1994 українською мовою

«Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів» (Leprechaun 2) є ремейком успішного «Лепрекон» 1993 року. Незважаючи на погані відгуки критиків, глядачі полюбили перший фільм через оригінальної ідеї і нового жанру (комедійний фільм жахів). На жаль, про даному фільмі такого сказати не можна. Може, тому що продюсери поспішили зі створенням другої частини, внаслідок чого набрали невідповідних акторів і сценаристів.

У фільмі немає відсилань до оригіналу, навіть навпаки - виникають протиріччя (наприклад, справжній вік лепрекона). Якщо в першій частині була історія, яка несе в собі якийсь сенс, то тут його немає взагалі. Навіщо Лепрекону так звана «друга мрія» у вигляді одруження, якщо нам цілком вистачає першої. Можливо, якби підібрали хорошу актрису на роль коханої, все було б не так погано. Страшні сцени не такі вже й страшні (знову ж таки, якщо ставити в порівняння), а деякі моменти викликають подив. Ймовірно, у режисера не було досвіду в створенні фільмів жахів. Якщо дивитися цю стрічку, то тільки заради Уорвіка Девіса (головний герой). Він тут чудовий, втім, як і завжди.

Кіно Лепрекон 2: Одне весілля і багато похоронів 1994 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*