» » Вправи в прекрасному 2011
Вправи в прекрасному 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Жанр:
Час:
93 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Віктор Шаміров
В ролях:
Віктор Шаміров , Гоша Куценко , Костянтин Юшкевич , Ксенія Радченко , Павло Савінков , Ірина Апексимова , Дмитро Осинцев , Дарина Плавинська , Олександр Євдокимов , Ірина Кирилова
Формат:
mp4, 3gp

Вправи в прекрасному 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Вправи в прекрасному 2011 українською мовою

Реалістична комедія в 11 картинах про пригоди в гастрольному турне. Акторська антреприза під керівництвом сценічного директора Андріса відправляється в творчу поїздку. Євген Олександрович Калінін їде в СВ, йому за статусом належить, інші в купе. Актори – Василь і Альберт мужики солідного віку. Юна Аліса вперше приймає участь в подібному заході, вона замінює Риту Цвєткову, і нарікає, що не було жодної репетиції. Майстер розіграшів Вася мало не доводить Андріса до істерики, стверджуючи, що запізнився на поїзд, стоячи біля хлопця за спиною.

Ледве рушив склад, почали випивати, і пригоди почалися. Допомагають нашим героям вправи в прекрасному відволіктися від побутових проблем? Безумовно, однак, лише на час. Після успішної вистави на гастролях все не так, як в Москві, коли артисти роз'їжджаються по домівках. Тут вихід на уклін – початок вечора. У театрального входу натовпу людей. Букети з вставленими записочки з телефонами, фото, автографи, крики «браво»! Настає час прийняття алкоголю, і це теж частина професії. А потім приходить жахливий ранок, коли не дізнаєшся пом'яте обличчя в дзеркалі. Але це не привід засмучуватися. Завтра буде інше місто і нова компанія.

Кіно Вправи в прекрасному 2011 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*