» » Молочний шлях 2015
Молочний шлях 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Анна Матісон
В ролях:
Денис Мацуєв, Володимир Войтюк, Анастасія Безрукова, Володимир Меньшов, Марина Александрова, Сергій Безруков, Валентин Гафт, Петро Терещенко
Формат:
mp4, 3gp

Молочний шлях 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Молочний шлях 2015 українською мовою

Щасливий шлюб Андрія та Наді тріщить по швах: розпрощавшись з набридлого останнім часом сімейного життя Андрій їде жити до Москви, залишивши Надю з двома дітьми в рідному Іркутську. Напередодні Нового Року наш герой вирішує приїхати додому, щоб у колі дружини і дітей провести це чудове свято. Але все йде до того, що цього разу родина збирається разом востаннє, адже довга розлука не змогла вдихнути тепло в холодні відносини подружжя. Цілком очікуване розлучення вже все чіткіше проглядається як логічне завершення свят і, здається, що першого січня все вже буде вирішено.

Свій останній Новий Рік подружжя вирішує скромно відзначити в невеликій хатинці на острові Ольхон. Але все обертається не так, як вони планують. Неймовірна низка подій веселих і сумних, цілком логічних і часом зовсім непояснених відбудуться з нашими героями в цю чарівну святкову ніч, немов намагаючись не дати їм зробити невірний крок, даючи зрозуміти, що будь-які біди і образи можна забути, а в житті є щось, куди більш важливе, часом, зовсім невидиме з першого погляду, заради якого варто бути разом.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Молочний шлях 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Молочний шлях 2015
Молочний шлях 2015
Молочний шлях 2015
Молочний шлях 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*