» » Бабуся легкої поведінки 2017
Бабуся легкої поведінки 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Марюс Вайсберг
В ролях:
Олена Валюшкина, Марина Федунків, Глюкоза, Євген Герчаков, Їла Санько, Філіп Кіркоров, Ольга Блага, Олександр Ревва, Наталія Бардо, Володимир Толоконников
Формат:
mp4, 3gp

Бабуся легкої поведінки 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Бабуся легкої поведінки 2017 українською мовою

У центрі подій кінострічки виявляється головний герой на ім'я Саня. Веселий пройдисвіт, будучи неймовірно божевільним на грошах, завжди заробляв на життя вельми оригінально і не зовсім легально. Справа в тому, що він є істинним майстром перевтілень, що допомогло йому провернути не одну успішну аферу. Цей диво-актор був і братків, і прокурором, і жиголо, і навіть старенькою, у якій є величезний спадок. Хлопчина зіграв десятки «ролей» і розвів безліч людей.

Однак удача не може супроводжувати пройдисвіту вічно. Одного разу наш герой провертає багатоступеневу аферу, в результаті якої він отримує сумку з величезною сумою грошей і флешку, яка містить компромат на одного впливового чиновника. Ось тільки усвідомлення того, що він потрапив у вельми плачевну ситуацію, приходить до Сані занадто пізно, коли вже просто так все не виправиш. Залишається лише тікати або де-небудь зачаїтися. Ось тут бідоласі знову приходить на допомогу його акторський дар. Він приймає вигляд власної тітоньки. Тепер його звуть Олександра Павлівна Фішман, і під цим гучним ім'ям наш герой оселяється в будинок для людей похилого віку, абсолютно не уявляючи, що його чекає попереду. Даний фільм можна ще шукати як Хтива бабуся, російська відповідь на фільм Хтивий дідусь.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Бабуся легкої поведінки 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
login0207
Відвідувачі
Відгавк на кілера
16 жовтня 2017 14:46
5